Strona główna » Projekty

Projekty

Dziękujemy, że interesujesz się naszymi pomysłami! Cały czas nad nimi pracujemy, nieustannie ulepszamy już od listopada’21! Jako rodzice, kierujemy się dobrem dzieci. Nie tylko własnych!
Jako społecznicy, chcemy dać jak najwięcej możliwości wszystkim, którzy tylko zechcą korzystać z naszego wsparcia! Wiemy, że do możliwości rozwoju trzeba znacznie więcej niż 'dobra baza’ w domu.

Jednocześnie chcemy, żeby gospodarka mogła się rozwijać. W tym celu firmy muszą mieć możliwość realizowania swoich projektów jak najlepiej. Wiemy, z jakimi wyzwaniami w zakresie znajdowania odpowiednich pracowników muszą się mierzyć, dlatego mamy też pomysł jak rozwiązać ten problem!


Possibilities

Kompleksowe rozwiązanie z myślą o młodych ludziach. Innowacja pedagogiczna, która pozwoli licealistom zrozumieć co czeka ich po maturze? Jak wybierać rozszerzenia? Jakie czekają ich możliwości na rynku pracy? Jak szkolne przedmioty mogą być pierwszym krokiem do rozwoju kariery zawodowej?

Poprzez oswojenie ich z perspektywą przyszłości, chcemy zachęcić do świadomego decydowania o sobie. Pokazać, że talenty to znacznie więcej niż taniec czy rysunek. Równie ważne jest planowanie, komunikacja czy… Empatia!

Chcemy, żeby realizując projekt własnych 'możliwości’, poznali własną wartość! Uwierzyli, że mogą zmieniać świat! A my będziemy tworzyć zespół, który będzie ich wspierał 
w rozpoczynaniu, prowadzeniu i kończeniu projektów
z sukcesem po to, żeby do biznesu trafiali ludzie, którzy nie tylko potrafią, ale też chcą pracować. Mają serce oraz umiejętności do budowania dochodowego biznesu odpowiedzialnego społecznie.


Pierwszy Pracodawca

Pokonamy 'szklany sufit’ braku doświadczenia. Dostarczymy wyposażonych w kompetencje ludzi firmom, które rozumieją jakie możliwości daje kształtowanie nowego pracownika od zera!

Czy wiesz, że linie lotnicze Emirates w zasadzie nie zatrudniają personelu pokładowego z wcześniejszym doświadczeniem lotniczym? To firma, która ceni najwyższy standard obsługi klienta oraz bezpieczeństwa. 

Jedną z najważniejszych kompetencji jest umiejętność… zapominania! Dlatego czas docenić talenty, predyspozycje oraz kompetencje, które pozwolą szybko zdobywać doświadczenie, zgodnie ze standardami firmy. 

Jednocześnie tworzymy standard, według którego będziemy certyfikować „Pierwszych Pracodawców”. Miejsca, z których pracownicy są świadectwem ich wysokiej jakości.


PM Market

Każdy, kto chociaż minimalnie śledzi obserwacje kolejnych pokoleń wie, że młodzi ludzie nie lubią długich zobowiązań. 

Nie chcą abonamentów, odstraszają ich 'lojalnościówki’, prestiżem młodego pokolenia jest bycie freelancerem. Ta tendencja będzie się nasilała, co znacząco zwiększy koszty (już i tak wysokie) związane z rekrutacją. 

Wszyscy wiemy, jak ciężko jest znaleźć kompetentnego managera, który nie tylko 'dowiezie’ projekt ale zrobi to dobrze, nie rozbijając po drodze zespołu (i budżetu) w drobny mak.

Mamy pomysł, który rozwiąże problem HRów, szukających managerów różnych szczebli i branż oraz samych freelancerów, lubiących nowe wyzwania i chcących łatwiej  wybierać projekty, które pozwolą im czerpać prawdziwą radość z pracy.


Chcemy być niezależni! Dlatego od początku, kluczowym elementem naszej strategii jest uruchomienie przy fundacji działalności gospodarczej, która pozwoli nam zarabiać na finansowanie działań.

Nie możemy zdradzić, nad czym dokładnie pracujemy. Jednak doświadczenie biznesowe pozwoliło nam znaleźć lukę, która będzie pozwalała firmom ze spokojem oczekiwać zmian na rynku, zamiast gasić po nich pożary!

Chcemy być rozwiązaniem dopasowującym się do szybkich zmian, z jakimi musimy się Wszyscy nieustannie mierzyć. Tworzyć rozwiązania, których potrzebujecie!


O Fundacji

Tworzymy rozwiązania będące zmianą,
jakiej pragniemy dla lepszej przyszłości młodych ludzi.

tel: 609 956 651
e-mail: kontakt@lidernastarcie.pl

Fundacja Lider na Starcie

ul. Syta 62F/1
02-993 Warszawa

NIP: 9512533684
REGON: 521050155
KRS: 0000947241

Numer konta:
42 1940 1076 3231 5761 0000 0000
Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe